Urząd Zamówień Publicznych
Platforma aukcji elektronicznych
Aktualny czas:
14 07 2024 06 46 42

Strona główna

Witamy na stworzonej przez Urząd Zamówień Publicznych platformie do prowadzenia aukcji elektronicznych

Platforma służy do przeprowadzania aukcji elektronicznych – zgodnie z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych, jako sposobu dokonywania wyboru najkorzystniejszej oferty m.in., w postępowaniach prowadzonych w trybie przetargu nieograniczonego, przetargu ograniczonego lub negocjacji z ogłoszeniem. Platforma aukcji elektronicznych umożliwia przeprowadzenie aukcji jednoetapowej.

Korzystanie z systemu jest bezpłatne. Zamawiający chcący korzystać z systemu muszą uprzednio dokonać (Rejestracji). Raz dokonana rejestracja umożliwia prowadzenie wielu aukcji. W przypadku wykonawców, rejestracji każdorazowo dokonuje zamawiający prowadzący aukcję elektroniczną. Przed rozpoczęciem korzystania prosimy o zapoznanie się z Informacjami podstawowymi.

Pomoc techniczną w zakresie funkcjonowania systemu (zgłaszanie ew. błędów) można uzyskać po numerem telefonu (022) 852 60 80 lub 604 437 794, w godzinach 9:00-13:00. Infolinia ta nie udziela pomocy prawnej.

Korzystanie z systemu oznacza zaakceptowanie regulaminu.

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. w związku z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) uległ zmianie Regulamin Platformy Aukcji Urzędu Zamówień Publicznych.

Lista zalecanych przeglądarek internetowych:

  1. Mozilla Firefox - https://www.mozilla.org/pl/firefox/
  2. Google Chrome - https://www.google.pl/chrome

Zalecane jest używanie najnowszych wersji ww. przeglądarek.

Uwaga: Informujemy, że w związku z awarią spowodowaną pożarem w centrum hostingowym może być konieczność ponownego założenia na Platformie aukcji konta podmiotu. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.